JARNÉ PREBUDENIE POHYBOM

Ďalši víkend na našom obľúbenom mieste. Tentokrát s cieľom dopriať telu energiu a dobrú náladu, ktorá nám často po zime chýba.

Telo i dušu potešíme jogou relaxačnou, svižnejšou i jogou v prírode. Lekcie doplníme o pranajámu, meditácie či aromaterapiu. Vyskúšame si účinky hormonálnej jogy či balančných pozíc. Zo statku sa vrátite nielen nabití, ale i inšpirovaní novými zážitkami. 

DOKONALÝ KĽUD A SÚKROMIE

Romantický statok leží v stredných Čechách NEĎALEKO RAKOVNÍKA uprostred lesov a rybníkov. Čarovné útulné miesto kam chcete na chvíľu zmiznúť a užiť si dokonalý odpočinok. Miesto uzatvorené len pre náš pobyt. 

Domáca KUCHYŇA

Tak ako bude pestrý náš program, bude pestrá i strava a to v podobe PLNEJ PENZIE. Čakajú nás bohaté ale i zdravé raňajky, ktoré sú naozaj bezkokurenčné, alebo výborný domáci kančí guláš ...  Vyhovieme milovníkom mäsa ako i vegetariánom, akékoľvek dietne omedzenia nie sú problém. 

Energizujúca joga

5 LEKCIÍ jogy s cieľom nabiť telo energiou, silou a dobrou náladou. To všetko nám po dlhej zime môže chýbať. Ak radi skúšate niečo iné, poteší vás restoratívna joga, hormonálna joga, pranajáma či trochu meditácie. Keď počasie dovolí, presunieme prax do prírody na čerstvý vzduch. S dvoma lektorkami sa nudiť nebudete 🙂 

SAUNA, MASÁŽE, PRECHÁDZKY

Hýčkanie tela môžete prehĺbiť v infraSAUNE, alebo si dopriať MASÁŽ podľa želania. V okolí statku sú rybníky, ktoré lákajú k prechádzkam i otužovaniu.

2 lektorky, 2 štýly v joge

joga zdravo a funkčne

Lucia vás prevedie lekciami jogy podľa princípov zdravého pohybu. Jemnejší a pomalejší štýl je vhodný pre posiľnenie stredu tela či odstránenie bolesti chrbta. Tešiť sa možete i na osviežujúce či ukľudňujúce esenciálne oleje. Vhodné i pre úplného začiatočníka. 

Hravá a dynamická joga

S Petrou si užijete svižnejší pohyb, ktorý buduje silu, rozprúdi krvný obeh, prehĺbi dych. Vyskúšate menej známe ásany, hravé prechody i meditáciu. 

PRogram pobytu

PIATOK
- check-in v 16.00 
18.00 Uvítacia lekcia jogy s Petrou 1
19.15 Spoločné privítanie na pobyte a večera 
20.30 Restoratívna joga na dobrý spánok s Luciou 

SOBOTA 
8.00 Jogové prebudenie s Petrou (rovnováha nielen na podložke) 
9.00 Raňajky
10.00-17.30 Masáže, sauna, prechádzky, spánok 🙂 
13.00 Obed 
14.30 Joga na čerstvom v vzduchu 1
6.00 Sladké občerstvenie 
18.00 Energizujúca joga s Luciou a Petrou (s ochutnávkou hormonálnej jogy a meditáciou) 
19.15 Večera 

NEDEĽA 
8.30 Voňavé jogové prebudenie s Luciou (aromajoga) 
9.30 -11.30 Brunch s teplým bufetom 
12:00 Check-out

Cena pobytu a podmienky rezervácie


CENA 5 500 Czk zahrňuje ubytovanie na 2 noci v dvojlôžkovej izbe, plnú penziu a ďalšie občerstvenie, 5 lekcií jogy, využitie sauny. Cena pri obsadení izby jednou osobou 5 900 Kč. 

ℹ️ Bližšie informácie na lukesova.lucia@gmail.com.
Rezervácie sa uzatvárajú 26.2.2024


Minimálny počet osôb 16. Rezervácia miesta na pobyte je platná po zaplatení zálohy 2000 Kč. 

Storno podmienky: do 8.2. zdarma, od 9.2. do 23.2. 50% zálohy, od 24.2. 100% zálohy (prípadne náhradník)