Funkčná joga podľa princípov zdravého pohybu s prvkami zdravotného cvičenia.

Pre každého, kto hľadá zdravý pohyb i uvoľnenie.  Kto trávi hodiny na kancelárskej stoličke, túži odstrániť napätie v chrbtici či kdekoľvek na tele.  telá. Pre získanie jemnej sily, flexibility a vytrvalosti. 

Na lekciách nepôjde o to, dať si nohu za hlavu. Cieľom bude poznať svoje telo, vnímať jeho možnosti a potreby.  Získať schopnosť pomôcť sám sebe. Lekcie nie sú len o joge, ale všeobecne o pohybe počas bežného dňa. 

Naučíme sa spolu správne dýchať  a dychom si pomôžeme k správnemu postaveniu tela, ktoré nebolí. Osvojíme si jogové pozície zdravo a funkčne. Jogu prenesieme do  bežného života tak, aby sme cvičili po celý deň.  Relaxáciu umocníme vôňou prírodných esenciálnych olejov. Pri odpočinku získame nadhľad a novú energiu.

Funkčná joga I.

streda 17.30

Be-Yoga Beroun

NOVÝ KURZ  OD 15.3. 

Lekcie funkčnej jogy I. sú v pomalšom tempe.  Jemný a vedomí pohyb je vhodný pre začiatočníkov, pre ženy po pôrode, pre každého kto prechádza vyčerpaním a únavou.

 • Osvojíme si princípy zdravého pohybu.
 • Získame sebaistotu a pohodlie v jednotlivých (nielen) jogových pozíciích.
 • Objavíme jemnú silu stredu tela a príjemné uvoľnenie pre boľavý chrbát.
 • Ideálne pre ženy, ktoré majú pocit, že od pôrodu ich telo nie je vo forme: otvoríme témy ako vypuklé brucho, diastáza, oslabené panvové dno či bežný pohyb s deťmi na rukách.   
 • V neposlednom rade lekcie sľubujú hlboký odpočinok a reset hlavy. 
 • KEDY:  každá streda 17.30-18.30 (60min)
 • KDE:  jogové štúdio Be-Yoga (Česká 57, 2p) v Berouně. 
 • CENA:  10 lekcií  2000 Kč,  jednorázovo 230 Kč.
 • REZERVÁCIE:  emailom (lukesova.lucia@gmail.com), telefonicky (725 775 779).

Funkčná joga II.

pondelok 19.00

Be-Yoga
Beroun

NOVÝ KURZ  OD 13.2. 

Lekcie funkčnej jogy II. sú jemne dynamické, budujú silu stredu a vytrvalosť tela a mysle. Sú vhodnejšie pre tých, ktorý sa už s jogou mali možnosť zoznámiť.   

 • Stále zdravo a funkčne s presahom do bežného života
 • Bude však vyššia tepovka a ružové líca.
 • Chce to odvahu a zvedavosť. Pribudnú nové pozície , prechody, pomôcky.
 • Pre pokročilejších, alebo tých čo chcú svoju prax posunúť. Pre zvedavých a pre mužov.
 • KEDY:  každý pondelok 19.00-20.15 (75min)
 • KDE:  jogové štúdio Be-Yoga (Česká 57, 2p) v Berouně. 
 • CENA:  10 lekcií 2200 Kč,  jednorázovo 250 Kč.
 • REZERVÁCIE:  emailom (lukesova.lucia@gmail.com), telefonicky (725 775 779).

Informácie k lekciám

Rezervácia lekcie

Miesto si prosím vždy rezervujte s dostatočným predstihom. Napíšte sms alebo e-mail. Reagujem obratom 🙂

Permanentka

Permatentka ponúka 10 lekcií za zvýhodnenú cenu. Lekcie môžete čerpať vo vybranom kurze podľa vašich možností až do konca školského roku 2022/23. 

Zrušenie rezervácie

Pokiaľ nemôžete doraziť na rezervovanú lekciu, prosím odhláste sa aspoň 12hodín dopredu. Opäť stačí sms, ktorú obratom potvrdím. Pozdejšie “omluvy” strácajú nárok pre uplatnenie náhrady.

Platba

Platiť môžete v hotovosti na lekcii alebo prevodom.

Kurzovné

Pre pravidlené jogovanie sa oplatí zakúpiť si celý kurz – tj 10 za sebou idúcich lekcií. K nim získate 2 náhrady a garanciu miesta počas celého kurzu. Cena je zvýhodnená. Ospravedlnené lekcie formou náhrad je potrebné vyčerpáť do konca školského roku 2022/23. 

Čo sebou na lekciu

Pohodlné oblečenie a prípadne vlastnú podložku. O všetko ostatné  sa postarám.

5/5
Čas s Tebou pro mě byl jako živá voda. Líbil se mi obzvlášť Tvůj citlivý, jemný přístup, který je pro nás - neustále pečující maminky - tolik důležitý. Cítila jsem, že přesně víš, co potřebuji a jasně jsi mě vedla. Děkuji ze srdce a přeji, ať Tvá záře přináší živost do těl mnoha maminek.
Katka
maminka Matyáša (2r)
5/5
Ahoj Luci, ještě dodatečně se chci rozloučit a poděkovat za super kurz. Vážně jsem moc spokojena.. třeba si to někdy zopakuji až bude víc klidu??... I tvoje fb stránky jsou bezva.
Dáša
trojnásobná maminka
5/5
Milá Luci, moc děkuji za Tvůj kurz pro maminky po porodu. Velice oceňuji rytmus kurzu, jeho náplň a hlavně individuální vedení. Tvé lekce pro mě byly oázou klidu a času pro sebe. Velice oceňuju jak délku, tak i náplň lekcí. Báječně jsem si odpočinula, ale taky jsem sve tělo skvěle protáhla a připravila na další dny s mými malými láskami.
Hanka
maminka Kristýnky (6m) a Toníka (2r)