JEMNÁ JOGA TERAPIA

Pre každého, kto hľadá zdravý pohyb i uvoľnenie.  Kto trávi hodiny na kancelárskej stoličke, túži odstrániť napätie v chrbtici či kdekoľvek na tele. Pre získanie jemnej sily, flexibility a vytrvalosti. 

 Naučíme sa spolu správne dýchať  a dychom si pomôžeme k správnemu postaveniu tela, ktoré nebolí. Osvojíme si jogové pozície zdravo a funkčne. Jogu prenesieme do  bežného života tak, aby sme cvičili po celý deň.  Relaxáciu umocníme vôňou prírodných esenciálnych olejov. Pri odpočinku získame nadhľad a novú energiu.

Cieľom bude poznať svoje telo, vnímať jeho možnosti a potreby.  Získať schopnosť pomôcť sám sebe.

Lekcie jemnej jogy sú v pomalšom tempe a rešpektujú princípy zdravého pohybu.  Jemný a vedomý pohyb je vhodný pre začiatočníkov i pokročilých, pre ženy po pôrode, pre každého koho trápi bolesť chrbta, únava či nedostatok energie. 

  • Osvojíme si princípy zdravého pohybu.
  • Získame sebaistotu a pohodlie v jednotlivých (nielen) jogových pozíciích. Dôraz kladieme na kvalitu nie kvantitu. 
  • Objavíme jemnú silu stredu tela a príjemné uvoľnenie pre boľavý chrbát.
  • V neposlednom rade lekcie sľubujú hlboký odpočinok a reset hlavy vďaka aromaterapii a práci s dychom.
  • KEDY A KDE:  každú stredu 18.00-19.00 (60min) v jogovom štúdio Neonfish (Kosmákova 1066) v Jihlavě.
  • CENA: 200 Kč
  • REZERVÁCIE: emailom (lukesova.lucia@gmail.com), telefonicky (725 775 779).

Informácie k lekciám

Chcem sa prihlásiť na lekciu

Svoju účasť na lekcii prosím potvrďte emailom (lukesova.lucia@gmail.com)alebo telefonicky (725 775 779) najneskôr 6 hodín pred konaním lekcie. Rezerváciu vašeho miesta vám obratom potvrdím. Maximálna kapacita sálu je 12 osôb, minimálna účasť je 4 osoby. 

Pre koho je lekcia vhodná

Naozaj pre každého. Lekcie plynú v pomalom tempe, skupinka je malá a tak je priestor sa s jogou postupne zoznámiť. Pokročilejší jogíni ocenia dôslednosť v pohybe a hlbšie pochopenie jednotlivých ásan. Lekcie sú vhodné i pre ženy po pôrode. Pokiaľ vás trápia nejaké zdravotné problémy, prosím nezabudnite ich zmieniť pri prvom stretnutí.

Platba

Platiť môžete v hotovosti na lekcii alebo prevodom. 

Zrušenie rezervácie

Pokiaľ nemôžete doraziť na rezervovanú lekciu, prosím odhláste sa čo najskôr. Možno na vaše miesto niekto čaká. Postačí sms, ktorú obratom potvrdím. 

Čo sebou na lekciu

Štúdio Neonfish je perfektne vybavené, postačí teda pohodlné oblečenie. O všetko ostatné  sa postarám 🙂

5/5
Čas s Tebou pro mě byl jako živá voda. Líbil se mi obzvlášť Tvůj citlivý, jemný přístup, který je pro nás - neustále pečující maminky - tolik důležitý. Cítila jsem, že přesně víš, co potřebuji a jasně jsi mě vedla. Děkuji ze srdce a přeji, ať Tvá záře přináší živost do těl mnoha maminek.
Katka
maminka Matyáša (2r)
5/5
Ahoj Luci, ještě dodatečně se chci rozloučit a poděkovat za super kurz. Vážně jsem moc spokojena.. třeba si to někdy zopakuji až bude víc klidu??... I tvoje fb stránky jsou bezva.
Dáša
trojnásobná maminka
5/5
Milá Luci, moc děkuji za Tvůj kurz pro maminky po porodu. Velice oceňuji rytmus kurzu, jeho náplň a hlavně individuální vedení. Tvé lekce pro mě byly oázou klidu a času pro sebe. Velice oceňuju jak délku, tak i náplň lekcí. Báječně jsem si odpočinula, ale taky jsem sve tělo skvěle protáhla a připravila na další dny s mými malými láskami.
Hanka
maminka Kristýnky (6m) a Toníka (2r)
5/5
Po porodu jsem hledala cvičení, které mně dá dokupy a nemohla jsem vybrat lépe. Z lekcí chodím zrelaxovaná a celkově i uvolněná. Psychicky, fyzicky. Aromaterapie je třešnička na dortu ...
Alenka
maminka Kubíka (7m)
5/5
Dokonalá relaxace, uvolnění, které bych potřebovala každý den ... člověk vyprázdní hlavu, což je tak potřeba. Děkuji!
Aneta
budúca maminka