Tehotenská joga - skupinové lekcie momentálne neprebiehajú.

Pre budúce maminky, ktoré hľadajú počas tehotenstva zdravý pohyb i uvoľnenie , ktoré sa chcú cítiť dobre i keď ich telo je iné a neustále sa mení. Pre ženy, ktoré sa chcú pripraviť fyzicky i mentálne na pôrod ale i nové obdobie po ňom.

Lekcie jemnej a vedomej jogy s prvkami zdravotného cvičenia sa venujú hlavne oblasti chrbta (zad) a bedrových kĺbov (kyčlí), panvového dna a stredu tela celkovo. Okrem jogového pohybu sa budeme venovať i dychu, hlbohej relaxácii či bežným pohybovým návykom s rastúcim bruškom. Všetko s cieľom, aby tehotenstvo nebolelo. V neposlednom rade zostane i čas zdieľať radosti či obavy s inými ženami.

Tehotenská jogaNOVÝ SEMESTER  od 5.9.

  • Pomalý a vnímavý pohyb podľa princípov zdravého pohybu.
  • Uvoľnenie chrbta, panvového dna, jemná sila stredu tela. 
  • Dych, uvoľnenie, relaxácia. 
  • Sebadôvera k pôrodu a k materstvu. 
  • Vhodné i pre začiatočníčky.
  • KEDY A KDE: 
  • Utorok 18.15-19.15 (60min) v rodinnom centre KaLa (Na Príkopě 1/6) v Berouně
  • CENA:  2200 Kč (semester 10 lekcií + 4 náhrady vrámci portfólia štúdia), jednorázovo 250 Kč
  • REZERVÁCIE: rezervačný systém (https://www.studio-kala.cz/). Alebo písomne na lukesova.lucia@gmail.com.
5/5
Čas s Tebou pro mě byl jako živá voda. Líbil se mi obzvlášť Tvůj citlivý, jemný přístup, který je pro nás - neustále pečující maminky - tolik důležitý. Cítila jsem, že přesně víš, co potřebuji a jasně jsi mě vedla. Děkuji ze srdce a přeji, ať Tvá záře přináší živost do těl mnoha maminek.
Katka
maminka Matyáša (2r)
5/5
Ahoj Luci, chtěla jsem ti moc poděkovat za skvělé lekce těhotenské jogy, ktoré jsem si já i malý moc užívali. Bylo je jedna z nej vecí, které jsem pro sebe a Vojtíka udělala počas těhotenství ... A těším se na lekce po porodu 🙂
Věrka
budúca maminka
5/5
Relaxující a moc příjemná hodina těhotenské jógy. Na každé hodině se dozvím něco nového o svém těle. Lucka je moc fajn 🙂
Děkuji!
Krystína
budúca maminka
5/5
Cítím se odpočatá, skupinka je skvělá, velice příjemná atmosféra a relax k tomu.
Gabi
budúca maminka
5/5
Lekcie tehotenskej jogy s Luckou sú priestorom na oddych na ktorý sa po celom týždni vždy veľmi teším. Jej prístup je jedinečný, dokáže svojím hlasom nasmerovať a vizualizovať aj tie miesta v tele, o ktorých ani nevieme, že máme. Odporúčam!
Danka
budúca maminka
5/5
Dokonalá relaxace, uvolnění, které bych potřebovala každý den ... člověk vyprázdní hlavu, což je v období těhotenství tak potŕeba. Děkuji!
Aneta
budúca maminka