O mne

Môj príbeh

Joginka, maminka a lektorka jogy

Volám sa Lucia Lukešová, som certifikovanou lektorkou jogy a maminkou dvoch malých detí. Rada by som vám predstavila jogu v jej zdravej a pre telo šetrnej podobe. Verím, že jemný a vedomý jogový pohyb je terapiou, ktorá vám pomôže s bolesťami, uvoľní a posilní telo, dodá energiu a nadhľad. 
 

Lekcie jogy vediem podľa princípov zdravého pohybu, tak aby pohyb nebolel, neunavoval, nepreťažoval. Naopak telo uzdravoval.

Funkčná joga je pre tých, ktorý hľadajú ✅zdravý pohyb, ✅ trápia sa bolesťou chrbta (zad) či bedrových kĺbov (kyčlí), ✅ majú sedavé zamestnanie, ✅ “skrátené” telo, ✅ chcú jemné posilniť core, ✅ upraviť držanie tela.

Mojími častými klientkami sú tehotné ženy, ktoré pre seba hľadajú jemný pohyb a naladenie sa na novú rolu. A rovnako i ženy po pôrode, ktorým joga pomáha vrátiť telo formy a užiť si čas sama pre seba. 

Moje lekcie nie sú len o joge, ale všeobecne o pohybe počas bežného dňa doma, v práci, na záhrade…. O vnímaní a poznaní vlastného tela. O získaní schopnosti pomôcť sám sebe.

Rada do lekcií zapájam prírodné éterické oleje, ktoré dopĺňajú zámer lekcie a povyšujú zážitok i odpočinok.

Príjmite pozvanie na moje lekcie. Skupinové, individuálne, naživo i online.

Ukážková lekcia

Záznam z krátkej lekcie funkčnej jogy so zameraním na jemné posiľnenie CORE svalov (alebo svalov hlbokého stabilizačného systému).

Lekcia je vhodná i pre začiatočníkov. 

Vzdelanie