WORKSHOPY

Praktické poldenné minikurzy s tým najdôležitejším o pohybe, joge a tele po pôrode. Pre maminky krátko či dlhšie po pôrode i pre budúce maminky. 

Po pôrode späť do formy
20.11. (so) 10-12

V pôrodnici sa každá maminka dozvie ako sa postarať o svoje miminko. Bohužial už nie to, čo je rovnako dôležité - ako sa postarať o seba samú. Počas 2-hodinového stretnutia sa spolu naučíme ☑️ ako svoje telo podporiť v rekonvalescenii, ☑️ aký pohyb mu prospeje, čo naopak nerobiť, ☑️ čo je to diastáza, ☑️ prečo takmer každú maminku bolia po pôrode záda i to ☑️ ako navrátiť svoje panvové dno či bruško do formy.

Pohyb a jogy (nielen) po pôrode
21.11. (ne) 10-13

Kurz pre všetky maminky, ktoré sa chcú cítiť vo svojom tele dobre. Nezáleží na tom, či od pôrodu ubehlo pár týždňov alebo rokov. Mnohé témy totiž zostávajú aktuálne veľmi dlho: ☑️ inkontinencia a nefunkčné panovové dno, ☑️ vypuklé bruško a diastáza, ☑️ bolesť zad a únava. Joga a bežný každodenný pohyb môžu byť tým najlepším lekárom. Počas 3-hodinového stretnutia si prakticky ukážeme ako na to. A určite sa o svojom tele i niečo nové naučíte.