Seminár o tele a pohybe pre ženy nielen po pôrode

Kurz pre všetky ženy-maminky, ktoré sa chcú cítiť vo svojom tele dobre. Nezáleží na tom, či od pôrodu ubehlo pár týždňov alebo rokov.
Mnohé témy zostávajú aktuálne veľmi dlho: inkontinencia a nefunkčné panvové dno, vypuklé bruško a diastáza, bolesť chrbta (zad) a únava.
  • Počas 2-hodinového stretnutia si prakticky ukážeme ako svoje telu vrátiť do formy.
  • Povieme si aký pohyb je po pôrode vhodný, prečo je dych to najdôležitejšie, ako na  uvoľnenie chrbta a ramien, cviky pre jemné posiľnenie panvového dna a celého stredu tela, pre ploché bruško. Čo je diastáza,  ako sa zdravo a šetrne pohybovať počas dňa (nosenie a pokladanie bábätka, chôdza s kočíkom…)

JOGOVÝ VÍKEND

Odpočinkový víkend v krásnom prostredí statku. Lekcie jogy dynamické i jemnejšie. Výborná domáca kuchyňa formou plnej penzie. Relax v saune s možnosťou masáže, prechádzky okolo romantických rybníkov. Pobyt vhodný pre každého, i pre úplného jogového začiatočníka. 

NA STATKU

POHODA A KĽUD

Odpočinok v krásnom a ničím nerušenom prostredí statku neďaleko Rakovníka v stredných Čechách.

AKO U BABIČKY

Rodinný zrekonštruovaný statok z roku 1850 dýcha uvoľnenou domácou atmosférou. V tradičnom objekte prekvapí moderná sauna i nová jogová sála.

CELÝ OBJEKT LEN PRE NÁS

A vďaka tomu maximálne súkromie.

.

Dvojposteľové izby

Pohodlné postele, domáca atmosféra. S vlastnou kúpeľnou a WC.

SPOLOČENSkÁ MIESTnosť s krbom

Opäť k dispozícii len pre nás.

Jedna osoba na izbe

Nie je problém. Cena pobytu sa navýši o 100 Kč/noc.

DOMÁCA KUCHYŇA

PLNÁ PENZIA

VEGETARIÁNSKA KUCHYŇA

O nás

2 LEKTORKY,
2 ŠTÝLY JOGY,
6 LEKCIÍ

Lucia Lukešová vás prevedie lekciami jogy podľa princípov zdravého pohybu. Jemnejší a pomalejší štýl je vhodný pre posiľnenie stredu tela či odstránenie bolesti chrbta. Tešiť sa možete i na špeciálnu lekciu na podporu imunity. Vhodné i pre úplného začiatočníka. 

Petra Vytečka Šedinová je lektorkou dynamickej vinyasa jogy. Pocítite silu, získate flexibilitu. Rada prekvapí odvážnejšími pozíciami, do ktorých vás citlivo navedie, takže lekciu si užije i začiatočník. Dávka endorfínov zaručená! 

  • REZERVÁCIE DO 1.4.2021 NA E-MAIL LUKESOVA.LUCIA@GMAIL.COM.
  • VAŠA REZERVÁCIA JE PLATNÁ PO ZAPLATENÍ ZÁLOHY 1 000 KČ.
  • DETAILY K POHYBU VRÁTANIE MIESTA, ČASU PRÍCHODU A ODCHODU BUDÚ ZASLANÉ PÁR DNÍ PRED POBYTOM. 
  • DOTAZY NA LUKESOVA.LUCIA@GMAIL.COM ALEBO 725 775 779.